روف گاردن پرشیا دکور

روف گاردن

شرکت پرشیا دکور به همراه کادری مجرب و سابقه‌ای درخشان آماده‌ی طراحی و اجرای روف گاردن برای ساختمان شما است. روف گاردن یا بام سبز یک ایده جدید و بسیار پرطرفدار در طراحی ساختمان‌ها محسوب می‌شود. اجرای فضای سبز با سبک‌ها و طراحی‌های متفاوت و متناسب با پشت بام، جهت استفاده بهینه از فضای آن را روف گاردن می‌گویند. نوع طراحی روف گاردن بستگی به شرایط اقلیمی، کاربری ساختمان، سلیقه و بودجه شما کارفرمای عزیز دارد. گیاهانی که در طراحی و تزئین روف گاردن مورد استفاده قرار می‌گیرند با تولید اکسیژن باعث از بین رفتن ذرات آلاینده می‌شوند و همچنین هزینه‌های انرژی را کاهش می‌دهند. طراحی و اجرای روف گاردن توسط تیم متخصص پرشیا دکور دارای چند مرحله است و این مراحل به ترتیب شامل بازدید حضوری کارشناس و مطالعه اطلاعات موجود برای طراحی، تخمین قیمت و لیست اقلام مورد نظر برای اجرای طرح، توافق و عقد قرارداد،‌ ایزوله کردن پشت بام، تولید اقلام مورد نیاز، اجرای سازه‌ها و در نهایت کاشت گل و گیاه مناسب روف گاردن می‌باشد. آلاچیق نیز یکی از عناصر پرطرفدار در طراحی و اجرای روف گاردن بوده که با توجه نوع بام و مساحت آن می‌توان تعبیه کرد. در واقع چیدمان مبلمان روف گاردن فاکتور مهمی در ایجاد چشم‌نوازی و احساس آرامش در افرادی است که از آن استفاده می‌کنند.

طراحی روف گاردن

ممکن است شما هم به این موضوع فکر کرده باشید که وجود روف گاردن چه مزایایی دارد، پرشیا دکور دلایل علمی و قانع کننده‌ای برای طراحی روف گاردن به شما ارائه می‌دهد. روف گاردن به جز جنبه زیبایی، به لحاظ زیست محیطی نیز برای شهرها بسیار مفید است زیرا با تولید اکسیژن باعث کاهش غلظت ذرات آلاینده در هوا شده و به کنترل دمای شهری کمک می‌کند. پشت بام‌ سبز به در برابر گرما و نور خورشید به عنوان یک عایق عمل کرده و هزینه‌های انرژی را کاهش می‌دهد.

پرشیا دکور

کاربرد روف گاردن

کاربرد روف گاردن

درکنار همه‌ی این‌ها، روف گاردن یک فضای مناسب برایگردهمایی های اجتماعی است که طراحی و اجرای آن در سبک‌های گوناگون توسط تیم پرشیا دکور انجام می‌شود. انواع این پشت بام‌ها شامل روف گاردن گسترده، روف گاردن نیمه متمرکز و روف گاردن متمرکز است که در نوع گیاهان و ضخامت خاکی برای کاشت آن‌ها بکار می‌رود، تفاوت دارند. در روف گاردن گسترده گیاهانی با ریشه کوتاه در خاکی با ضخامت کم کاشته می‌شوند و اجرای این نوع روف گاردن از سایرین ارزان‌تر است. در روف گاردن نیمه متمرکز گیاهانی با ریشه بلندتر در خاکی با ضخامت ۳۰ سانتیمتر تا ۱ متر کاشته شده و وزن روف گاردن حتما باید در طراحی سازه در نظر گرفته شود. در نهایت روف گاردن متمرکز که گران‌ترین نوع پشت بام است، بستر خاکی با حجم و ارتفاع زیاد می‌باشد که تنها ساختمان‌های خاص می‌توانند هزینه آن را بپردازند.

طراحی و اجرا حرفه‌ای انواع دکوراسیون داخلی را با پرشیا دکور تجربه کنید...
پرشیا دکور

جهت مشاوره خرید محصولات با کارشناسان فروش پرشیا دکور در ارتباط باشید و از خدمات ویژه مشتریان بهره‌مند گردید.

۰۲۱۶۶۶۴۶۱۶۸

پرشیا دکور

تهران، مهرآباد جنوبی، خیابان دانشگاه هوایی جنوبی، نبش ندیم خواه، پلاک ۱۸۱، واحد ۱
تلفن: ۰۲۱66646168 - 02166652615 - 02166628264 - 09120404129
اینستاگرام پرشیا دکور اینستاگرام پرشیا دکور