ساخت و ساز پرشیا دکور

ساخت و ساز

ساخت و ساز هر بخشی از ساختمان‌ها قوانین خاص خود را دارد، بنابراین برای انجام عملیات ساخت و ساز مطابق با اصول و قوانین می‌بایست این کار را به یک تیم با تجربه واگذار کرد تا نتیجه آن مطلوب باشد. پرشیا دکور علاوه بر عرضه انواع محصولات جهت دکوراسیون داخلی، در کمترین زمان و با مناسب‌ترین قیمت به ساخت و ساز بخش‌های مختلف ساختمان‌ها نیز می‌پردازد. همه‌ی خدمات ارائه شده به مشتریان محترم دارای امتیاز مشاوره رایگان با کارشناسان مجرب مجموعه ما بوده تا مشتریان بتوانند در مورد تجهیز و ساخت فضای مورد نظر خود بهترین تصمیم را بگیرند.

انواع خدمات ساخت و ساز

ویلا سازی، بازسازی ساختمان، طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی، محوطه سازی، ساخت روف گاردن، نما سازی و انواع خدمات پروژه‌های ساختمانی مانند کابینت، کاغذ دیواری، سقف کاذب، کناف، پوستر سه بعدی، قرنیز، کفپوش و لمنیت و ... از جمله خدماتی هستند که پرشیا دکور در زمینه ساخت و ساز ارائه می‌دهد. همواره از مهم‌ترین اصول معنوی این مجموعه رضایت مشتریان از خدمات دریافتی بوده است بنابراین متخصصین با تجربه ما در تمامی مراحل از طراحی تا اجرا در کنار شما خواهند بود و همه‌ی مراحل مطابق با سلیقه و بودجه شما با بهترین کیفیت انجام می‌گیرد.

پرشیا دکور
طراحی و اجرا حرفه‌ای انواع دکوراسیون داخلی را با پرشیا دکور تجربه کنید...

ویلا سازی

به ساختمان‌هایی که از هر چهار طرف دارای نما هستند، ویلا گفته می‌شود. طراحی ویلا مهمترین مرحله در ویلا سازی است که مجموعه ما طراحی و اجرا را به بهترین شکل انجام می‌دهد. همچنین پرشیا دکور با عقد قرارداد مدیریت پیمان را بر عهده می‌گیرد و آماده مشارکت با شما در ویلاسازی است.

بازسازی ساختمان پرشیا دکور

بازسازی ساختمان

ساختمان‌ها با گذشت زمان فرسوده می‌شوند و نیازمند به بازسازی و یا نوسازی هستند. پرشیا دکور آماده ارائه خدمات بازسازی از صفر تا صد بوده و با بهره‌گیری از دانش مهندسین و متخصصین با تجربه، قبل از انجام هر گونه عملیات بازسازی به مشتریان به صورت رایگان در این زمینه مشاوره می‌دهد.

دکوراسیون داخلی پرشیا دکور

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی شامل نوع چیدمان فضا و متریال بکار برده شده در آن می‌شود. پرشیا دکور کلیه فرایند طراحی، نظارت و اجرای دکوراسیون داخلی ساختمان شما را با کیفیت مناسب و با ارائه خدماتی چون سقف، کف، دیوار با استفاده از متریال‌های جانبی مانند کفپوش، کاغذ دیواری، پرده، پوستر سه بعدی و... به عهده می‌گیرد.

محوطه سازی پرشیا دکور

محوطه سازی

معمولا فضای بیرونی ساختمان و نمای خارجی آن به محوطه سازی نیاز دارد که این کار به اندازه اجرای دکورسیون داخلی دقیق و حساس بوده و استفاده از گل و گیاه در آن اجتناب ناپذیر است. تیم متخصص پرشیا دکور از طراحی تا اجرا در این زمینه همراه شما عزیزان می‌باشد.

روف گاردن پرشیا دکور

روف گاردن

روف گاردن به معنای باغ در پشت بام یک تکنولوژی مدرن است که این روزها بسیار پرطرفدار شده است. پرشیا دکور در طراحی انواع روف گاردن گسترده، متمرکز و پرتابل با توجه به میزان مساحت موجود از آبنما، آلاچیق، سایه‌بان و ... استفاده کرده و به نحو احسن به مرحله اجرا می‌رساند.

نما سازی پرشیا دکور

نما سازی

عملیات نما سازی برای عناصری از ساختمان که از بیرون قابل مشاهده است انجام می‌شود. نما سازی باید طبق اصول و ضوابطی که شهرداری تعیین کرده صورت بپذیرد. شرکت پرشیا دکور با توجه به ضوابط و مسائل اقتصادی با استفاده از مصالح با کیفیت مطابق با کاربری ساختمان شما به طراحی و اجرای نما می‌پردازد.

نما سازی پرشیا دکور

خدمات پروژه‌های ساختمانی

شرکت پرشیا دکور با انجام انواع خدمات سقف، کف و دیوار آماده همکاری با پروژه‌های ساختمانی در زمینه ارائه انواع کفپوش، لمنیت و طراحی و اجرای سقف کاذب، کناف، قرنیز، کابینت و کاغذ دیواری می باشد تا با قیمتی مناسب بهترین متریال جانبی را برای تجهیز دکوراسیون داخلی در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد.

پرشیا دکور

جهت مشاوره خرید محصولات با کارشناسان فروش پرشیا دکور در ارتباط باشید و از خدمات ویژه مشتریان بهره‌مند گردید.

۰۲۱۶۶۶۴۶۱۶۸

پرشیا دکور

تهران، مهرآباد جنوبی، خیابان دانشگاه هوایی جنوبی، نبش ندیم خواه، پلاک ۱۸۱، واحد ۱
تلفن: ۰۲۱۶۶۶۴۶۱۶۸         مدیریت: ۰۹۱۲۰۲۶۸۴۳۲
اینستاگرام پرشیا دکور اینستاگرام پرشیا دکور