ویلاسازی پرشیا دکور

ویلا سازی

با شنیدن اسم ویلا معمولا به یاد شمال کشور می‌افتیم اما به صورت کلی ویلا به ساختمانی گفته می‌شود که از چهار طرف به سمت بیرون دارای نما باشد. امروزه ویلاها را بیشتر در اطراف شهر و ییلاقات می‌سازند تا برای تفریح در زمان‌های خاصی از سال مانند تعطیلات عید و یا تابستان از آن استفاده کنند. البته مانعی برای ساخت ویلای در داخل شهرها وجود ندارد و به انتخاب سازنده و فضای موجود مرتبط است. طراحی ویلا شامل دو سبک مدرن و کلاسیک بوده و در طراحی و ساخت هر کدام از این ویلاها نوعی اصول و ضوابط خاص رعایت می‌شود. در ویلاهای مدرن تنها به اصول زیبایی شناسی و پیروی از سادگی توجه شده اما ویلاهای کلاسیک سبکی گران‌تر از مدرن بوده و مناسب افرادی است که به زندگی سنتی و قدیمی تمایل دارند. همچنین در طراحی ویلا به سبک کلاسیک از تزئیینات بسیار زیادی مانند مجسمه‌ها و سر ستون‌ها استفاده می‌شود. شرکت پرشیا دکور آماده به انجام تمامی فرایند ویلا سازی از طراحی تا اجرا است و شما مشتریان عزیز می‌توانید قبل از شروع به ویلا سازی از مشاوره رایگان با تیم مجرب مجموعه ما برخوردار شوید. کارشناسان ما همه‌ی حقایقی که سایر مجموعه‌ها از گفتن آن امتناع می‌کنند را قبل از عقد هر گونه قرارداد با شما در میان می‌گذارد.

مشارکت در ساخت

قرارداد مشارکت در ساخت یک نوع قرارداد پیمانکاری برای انواع پروژه‌های ساخت و ساز مانند ویلا سازی است. این قرارداد با توافق دو طرف معامله تنظیم و امضا می‌شود. مشارکت در ساخت ویلا یک راه حل فوری و اقتصادی است زیرا باعث صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌های اضافی مالک می‌شود، بنابراین اگر شما درباره مراحل اخذ پروانه ساخت و ضوابط ساخت و ساز مطلع نبوده و همچنین بودجه کافی برای ساخت ویلا را ندارید، پرشیا دکور آماده‌ي مشارکت در ساخت با شما در حوزه ویلا سازی به عنوان پیمانکار به شکل کاملا قانونی و طبق عرف جامعه می‌باشد.

پرشیا دکور

طراحی ویلا

پرشیا دکور

ویلاها به سبک‌های مدرن و کلاسیک می‌توانند به شکل دوبلکس، نیمه دوبلکس، تریبلکس، فلت، نیم پیلوت و ... با توافق مالک و با توجه به بودجه‌ مالی طراحی شوند. طراحی ویلا یک فرایند دقیق و حساس است و باید در جانمایی اتاق‌ها و بخش‌های مختلف آن دقت لازم بکار رود. دیگر نکته مهم در ویلا سازی، طراحی مناسب محوطه‌ی آن است. پرشیا دکور طراحی ویلا را مطابق با سلیقه شما و بر اساس معیارها و ضوابط به شکلی کاملا قانونی انجام می‌دهد. شما عزیزان می‌توانید برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه طراحی و ویلا سازی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مدیریت پیمان

مدیریت پیمان به معنای تعیین یک شرکت و یا یک شخص برای به عهده گرفتن مدیریت یک پروژه است که باعث صرفه‌جویی در وقت، هزینه و اجرای بهتر طرح مورد نظر شما در زمینه ویلا سازی می‌شود. اگر شما تصمیم به ویلاسازی دارید و به دنبال یک مجموعه با سابقه برای مدیریت پروژه خود هستید، پرشیا دکور مدیریت پیمان را با عقد یک قرارداد که مورد توافق طرفین باشد به عهده می‌گیرد و طبق عرف درصدی از هزینه‌های انجام شده را دریافت می‌کند،  این هزینه‌ها شامل هزینه تهیه موارد قرارداد و هزینه اجرایی کردن پروژه است.

پرشیا دکور
طراحی و اجرا حرفه‌ای انواع دکوراسیون داخلی را با پرشیا دکور تجربه کنید...
پرشیا دکور

جهت مشاوره خرید محصولات با کارشناسان فروش پرشیا دکور در ارتباط باشید و از خدمات ویژه مشتریان بهره‌مند گردید.

۰۲۱۶۶۶۴۶۱۶۸

پرشیا دکور

تهران، مهرآباد جنوبی، خیابان دانشگاه هوایی جنوبی، نبش ندیم خواه، پلاک ۱۸۱، واحد ۱
تلفن: ۰۲۱66646168 - 02166652615 - 02166628264 - 09120404129
اینستاگرام پرشیا دکور اینستاگرام پرشیا دکور