بازسازی ساختمان

خدمات پرشیا دکور

ساختمان‌ها با کاربری مسکونی، اداری و درمانی و ... بعد از گذشت چند سال فرسوده می‌شوند و نیاز به بازسازی دارند. بازسازی ساختمان به این دلیل انجام می‌گیرد که نمای ساختمان، کفپوش‌ها، لوله‌ها و حتی دیوارها با مشکلاتی رو به رو می‌شوند که گاهی زندگی و یا کار کردن در آن فضا را بسیار سخت می‌کنند. از طرفی بازسازی ساختمان به لحاظ اقتصادی‌ بسیار مقرون به صرفه‌تر از تخریب و ساختن یک ساختمان جدید است و علاوه بر هزینه کمتر، زمان کمتری نیز نیاز دارد. وقتی افراد تصمیم به بازسازی دکوراسیون داخلی محیط کار و یا زندگی خود می‌گیرند، تاثیرات مثبتی در روحیه آن‌ها می‌گذارد که باعث شادابی، نشاط و سلامت ذهنشان می‌شود. به کمک بازسازی ساختمان می‌توان از زندگی یکنواخت و ماشینی انسان امروزی به خوبی فاصله گرفت. از مهم‌ترین نکات بازسازی، سپردن این کار حساس به یک تیم مجرب و متخصص بوده که با توجه به بودجه و سلیقه‌ای که کارفرما دارد از بهترین متریال برای بازسازی استفاده کند. پرشیا دکور با اجرای دقیق طرح مورد نظر مطابق با قوانین و مقررات، با تخمین درست زمان تحویل و بودجه‌ی مورد نیاز از طراحی تا اجرا همراه با ارائه مشاوره تخصصی در زمینه بازسازی ساختمان در کنار شما خواهد بود.

خدمات بازسازی ساختمان

برای بازسازی اصولی ساختمان توسط یک شرکت پیمانکار مثل مجموعه پرشیا دکور، نیاز است تا چند مرحله به ترتیب انجام گیرد. مرحله اول در پروژه‌های بازسازی، بازدید از ساختمان، ارائه مشاوره و تخمین قیمت، بستن قرارداد در صورت توافق طرفین و سپس شروع به اجرای پروژه است. در مرحله بعد طراحی توسط طراح مجرب بر پایه سلیقه و بودجه کارفرما انجام گرفته تا مشخص شود کدام بخش‌ها باید تخریب شوند، و بعد از آن نوبت به دریافت مجوز برای شروع به کار می‌رسد البته در صورت اعمال تغییرات شدید و مغایر با ضوابط شهرداری مثل تخریب دیوار و یا راه‌پله. مرحله بعدی عملیات تخریب است، در این مرحله باید با رعایت نکات ظریف و حساس به سایر بخش‌ها آسیب وارد نشده و همچنین نکات ایمنی در هنگام تخریب از جمله مواردی است که در این مرحله باید رعایت گردد. بعد از پایان تخریب، فرایند بازسازی ساختمان آغار خواهد شد که پیمانکار در این مرحله سعی می‌کند کار را طبق برنامه و طرحی که به تایید کارفرما رسیده، انجام دهد و در تاریخ معین، برای تایید کیفیت تحویل دهد. بعد از بررسی کیفیت کار انجام شده و پایان همه‌ی عملیات بازسازی، پروژه به تایید نهایی شما کارفرمای گرامی رسیده و طبق زمانبندی تحویل داده می‌شود.

پرشیا دکور

مشاوره رایگان بازسازی ساختمان

برای جلوگیری از هدر رفتن زمان و هزینه، ‌باید قبل از هر گونه تصمیم گیری برای بازسازی ساختمان از یک تیم متخصص و با تجربه در این زمینه، مشاوره دریافت کرد. مشاوره قبل از اجرای هر پروژه‌ای به شما کمک می‌کند تا بهترین تصمیم را گرفته و ریسک اقدامات و نتایج نامطلوب را به حداقل برسانید. اما توجه کنید که مشاوره در زمینه بازسازی از عهده هر فرد و مجموعه‌ای بر نمی‌آید پس در انتخاب مشاور باید دقت عمل به خرج داد که با دریافت اطلاعات دقیق، بهترین اقدامات برای پروژه ما انجام شود. مشاوره بازسازی ساختمان در اکثر شرکت‌ها با دریافت هزینه همراه است اما پرشیا دکور به شما این مژده را می‌دهد که خدمات مشاوره بازسازی ساختمان در این مجموعه کاملاً رایگان بوده و بنابر اصول اخلاق متعهد می‌شود که کلیه حقایق و موارد را دقیق ذکر کند تا بتوانید مناسب‌ترین انتخاب را با توجه به بودجه خود داشته باشید. از جمله خدمات مشاوره در پرشیا دکور تخمین هزینه مورد نیاز برای بازسازی ساختمان و چگونگی طراحی فضای مورد نظر شما است که همه‌ی این خدمات صد در صد با اعمال نظر خودتان انجام می‌شود. تمام دغدغه این مجموعه جلب رضایت و ارائه اصولی‌ترین خدمات به مشتریان خود می‌باشد.

جهت مشاوره خرید محصولات با کارشناسان فروش پرشیا دکور در ارتباط باشید و از خدمات ویژه مشتریان بهره‌مند گردید.

۰۲۱۶۶۶۴۶۱۶۸

پرشیا دکور

تهران، مهرآباد جنوبی، خیابان دانشگاه هوایی جنوبی، نبش ندیم خواه، پلاک ۱۸۱، واحد ۱
تلفن: ۰۲۱66646168 - 02166652615 - 02166628264 - 09120404129
اینستاگرام پرشیا دکور اینستاگرام پرشیا دکور