محوطه سازی پرشیا دکور

محوطه سازی

محوطه سازی فضای بیرونی منزل و یا ویلا به اندازه طراحی داخلی آن ارزشمند و نیازمند دقت و تخصص است. بر خلاف تصور محوطه سازی تنها به استفاده از گل و گیاه و جدول‌بندی محدود نمی‌شود بلکه پلان و طراحی خاص خود را دارد که معمولا در آن از انواع آلاچیق، آبنما،‌ نیمکت، استخر، رواق،‌ باربیکیو و سایر موارد مورد نیاز با توجه به میزان مساحت و نوع فضای در اختیار، استفاده می‌شود. محوطه سازی تاثیر زیادی در آب و هوای اطراف ساختمان دارد و علاوه بر تاثیر مثبت در روحیه استفاده کنندگان باعث ایجاد ایمنی نیز می‌شود. پرشیا دکور با طراحی و اجرای محوطه بیرونی ساختمان شما با استفاده از مصالح مستحکم و نورپردازی اصولی، سعی در ایجاد محیطی آرام و چشم‌نواز دارد. کارشناسان پرشیا دکور با بازدید از پروژه، با ارائه کاربردی‌ترین طراحی مطابق با ضوابط محوطه سازی و رعایت تعادل در المان‌های موجود، شما را راهنمایی می‌کنند تا بهترین تصمیم را در زمینه محوطه ساختمان و بکارگیری متریال در آن بگیرید. بعد از توافق بین مجموعه ما و شما کارفرمای عزیز، تمامی اقدامات به ترتیب و بر اساس برنامه‌ریزی برای اجرای هرچه دقیق‌تر پروژه محوطه سازی انجام می‌گیرد تا در تاریخ مقرر به شما تحویل داده شود.

خدمات محوصه سازی پرشیا دکور

تعیین سبک و سیاق محوطه سازی به نوع فضای آپارتمان، باغ، ویلا و ... بستگی دارد. زیرا اصول و ضوابط محوطه سازی برای هر مدل ساختمان با دیگری متفاوت است. در محوطه سازی عوامل محیطی و جغرافیایی در کنار فرهنگ، سلیقه و بودجه افراد اثر گذار است و پرشیا دکور در طراحی و اجرای این کار تمامی موارد ذکر شده را لحاظ می‌کند. انواع روش محوطه سازی شامل سبک انگلیسی،‌ سبک فرانسوی، سبک رسمی، سبک مدرن و بسیاری از سبک‌های دیگر است که برای ایجاد یک هماهنگی و هارمونی میان معماری ساختمان و فضای بیرون آن انجام می‌شود.

قبل از آغاز محوطه سازی توسط مجموعه پرشیا دکور، باید مراحلی عبارتند از ایده پردازی بر اساس توافق بین کارفرما و پیمانکار، طراحی ایده مطرح شده، برآورد هزینه‌ها و جزئیات اجرای پروژه طی شود تا در نهایت بتوان ساخت‌ و ساز پروژه را آغاز نمود. نقش گل و گیاه را نمی‌شود در محوطه سازی انکار کرد به همین علت مجموعه ما با استفاده از اصول زیبایی شناختی سعی در استفاده از گیاهانی دارد که زیبایی و جلوه بیشتری به محوطه ساخته شده ببخشند. لازم به ذکر است انتخاب گیاهان با توجه به شرایط اقلیمی محیط بیرونی ساختمان و راحتی در نگه‌داری آن‌ها صورت می‌گیرد.

پرشیا دکور
طراحی و اجرا حرفه‌ای انواع دکوراسیون داخلی را با پرشیا دکور تجربه کنید...
پرشیا دکور

جهت مشاوره خرید محصولات با کارشناسان فروش پرشیا دکور در ارتباط باشید و از خدمات ویژه مشتریان بهره‌مند گردید.

۰۲۱۶۶۶۴۶۱۶۸

پرشیا دکور

تهران، مهرآباد جنوبی، خیابان دانشگاه هوایی جنوبی، نبش ندیم خواه، پلاک ۱۸۱، واحد ۱
تلفن: ۰۲۱66646168 - 02166652615 - 02166628264 - 09120404129
اینستاگرام پرشیا دکور اینستاگرام پرشیا دکور