دکوراسیون داخلی پرشیا دکور

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی به معنای نحوه چیدمان بخش‌های مختلف ساختمان و استفاده از وسایلی با رنگ‌های متناسب با فضاهایی مانند اتاق خواب، پذیرایی، آشپزخانه و ... است. دکوراسیون داخلی نه تنها برای ساختمان‌های مسکونی که برای انواع ساختمان‌ها با کاربری‌های اداری، تجاری، درمانی و غیره اهمیت زیادی دارد. وقتی دکوراسیون داخلی به صورتی هنرمندانه طراحی شود باعث جذب افراد و ایجاد نوعی احساس آرامش می‌شود که سلامت روانی انسان را تا حد زیادی تامین می‌کند. شرکت پرشیا دکور کلیه خدمات دکوراسیون داخلی را با کیفیتی بی‌نظیر و قیمتی مناسب در زمینه کف، دیوارها و سقف با ارائه انواع کاغذ دیواری، پارکت،‌ لمنیت و پرده،‌ همچنین نورپردازی بخش‌های مختلف ساختمان مطابق با کارکرد آن قسمت، برای شما انجام می‌دهد. کارشناسان پرشیا دکور علاوه بر انجام خدمات و ارائه متریال جانبی برای دکوراسیون داخلی در سه مرحله‌ي طراحی، نظارت و اجرا در کنار شما هستند تا با رعایت تمامی بندهای قرارداد بتوانند بهترین فضا را بر اساس درخواست و سلیقه شما به وجود آورند. بعد از پایان عملیات اجرایی تنها در صورت تایید نهایی شما کارفرمای گرامی، پروژه تحویل داده خواهد شد و مجموعه ما متعهد به برطرف کردن ایرادات و نواقص احتمالی در زمینه دکوراسیون داخلی فضای مورد نظر شما خواهد بود.

پرشیا دکور

طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی برای بهینه سازی فضا و دلچسب‌تر شدن محیط داخلی یک ساختمان انجام می‌شود. طراحی دکوراسیون داخلی امروزه به یک کار تخصصی تبدیل شده پس توصیه می‌شود که برای داشتن محیطی گرم و دلنشین قبل از هر گونه اقدام از یک طراح کمک بگیرید. شرکت پرشیا دکور طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان را با استفاده از طراحان مجرب و متخصصین این حوزه و با بهره‌گیری از بهترین متریال جانبی مثل کفپوش و کاغذ دیواری و... برای شما انجام می‌دهد تا با ایجاد هماهنگی بین رنگ‌ها و وسایل، جلوه‌ی فضای داخلی ساختمان و یا محل کار خود را با صرف کمترین هزینه و کمترین زمان چندین برابر کنید.

نظارت بر اجرای دکوراسیون داخلی

یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که اجرای دقیق دکوراسیون داخلی را تضمین می‌کند، نظارت بر چگونگی انجام آن است. این نظارت بر عهده ناظر پروژه بوده که معمولا توسط شرکت پیمانکار تعیین می‌شود. طراحی دکوراسیون توسط پرشیا دکور که شامل قرارداد طراحی و نظارت است هم از این قاعده پیروی می‌کند. نظارت بر انجام پروژه برای رسیدن به نتیجه دلخواه یک امر ضروری در طراحی دکوراسیون داخلی است. هر چه ناظر بر مبانی دکوراسیون داخلی و قرارداد تنظیم شده بین پیمانکار و کارفرما تسلط بیشتری داشته باشد، این کار دقیق‌تر انجام خواهد شد و پرشیا دکور در این زمینه نیز سعی در ارائه بهترین خدمات را دارد.

اجرا دکوراسیون داخلی

شرکت پرشیا دکور با استفاده از کادری متخصص به طراحی و اجرای پروژه‌های دکوراسیون داخلی با استفاده از بهترین مصالح و متریال مورد نیاز از بهترین برندهای داخلی و خارجی می‌پردازد. در مرحله اجرا که یکی از حساس‌ترین مراحل در دکوراسیون داخلی است ابتدا باید انواع متریال و وسایل به همراه هزینه‌‌ی آن‌ها به کارفرما معرفی شده و در صورت تایید از آن‌ها استفاده شود. پرشیا دکور با رعایت جزئیات در مرحله اجرا جلوه‌ی بسیار زیبایی به فضای مورد نظر شما می‌بخشد زیرا جزئیات گرچه قابل مشاهده نیستند اما تاثیر بسزایی در دقت عملیات اجرا و نتیجه‌ی پروژه دارند.

پرشیا دکور
طراحی و اجرا حرفه‌ای انواع دکوراسیون داخلی را با پرشیا دکور تجربه کنید...
پرشیا دکور

جهت مشاوره خرید محصولات با کارشناسان فروش پرشیا دکور در ارتباط باشید و از خدمات ویژه مشتریان بهره‌مند گردید.

۰۲۱۶۶۶۴۶۱۶۸

پرشیا دکور

تهران، مهرآباد جنوبی، خیابان دانشگاه هوایی جنوبی، نبش ندیم خواه، پلاک ۱۸۱، واحد ۱
تلفن: ۰۲۱66646168 - 02166652615 - 02166628264 - 09120404129
اینستاگرام پرشیا دکور اینستاگرام پرشیا دکور