ویلاسازی پرشیا دکور

خدمات پروژه‌های ساختمانی
 

شرکت پرشیا دکور برای سهولت و رفاه حال مشتریان خود مفتخر است که همه خدمات پروژه‌های ساختمانی را با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت ارائه می‌دهد. اجرای انواع کناف و قرنیز، نصب انواع کابینت و کاغذ دیواری و اجرا و نصب کفپوش و سقف کاذب با استفاده از بهترین محصولات با برندهای داخلی و خارجی، از جمله خدماتی است که مجموعه ما در پروژه‌های ساختمانی برای شما انجام می‌دهد. مشتری‌مداری و اخلاق از محورهای مهم فعالیت شرکت و پرسنل ما محسوب می‌شود بنابراین در ارائه کلیه خدمات سعی در جلب رضایت شما عزیزان و عرضه با کیفیت‌ترین خدمات را به شما داریم. استفاده از متریال جانبی مثل کاغذ دیواری، کفپوش و ... جلوه دکوراسیون داخلی ساختمان را چند برابر می‌کند. اجرا و استفاده صحیح از این متریال جانبی مثل کابینت‌ها در آشپزخانه،  فضای داخلی را بهینه سازی کرده و باعث بزرگتر جلوه کردن متراژ ساختمان نسبت به عدد واقعی آن، می‌شود. اگر برای انجام خدمات پروژه ساختمانی خود به دنبال یک کارفرما  می‌گردید که از اصول و مقررات پروژه‌ها به خوبی آگاه باشد و مشاوره‌ای شفاف و به دور از هر گونه سودجویی قبل از شروع کار به شما ارائه دهد، با خاطری آسوده می‌توانید با کارشناسان و مشاورین ما صحبت کرده تا از شرایط و خدمات ما مطلع شوید.

construction-project-services-wallpaper

اجرای کاغذ دیواری

استفاده از کاغذ دیواری با...

construction-project-services-wallcornice

اجرای قرنیز

قرنیزها قطعات کم ارتفاعی هستند که ...

construction-project-services-falseceiling

اجرای سقف کاذب

در اجرای سقف کاذب از...

اجرای کفپوش و لمنیت

 

پرشیا دکور

از کفپوش و لمنیت در صنعت کف‌سازی پروژه‌های ساختمانی استفاده می‌شود. پرشیا دکور برای راحتی مشتریان خود علاوه بر فروش کفپوش و لمنیت در انواع برندهای ایرانی و خارجی با کیفیت مطلوب و قیمت مقرون به صرفه، خدمات نصب و اجرای آن‌ها را نیز به شما ارائه می‌کند.

اجرای کناف

 

construction-project-services-knauf2

کناف یکی از مصالح مدرن در ساختمان‌ها است که باعث سهولت طراحی و اجرای سقف کاذب، دکوراسیون و گچ‌‌کاری داخل ساختمان‌ها شده است. روش بکارگیری کناف با توجه به نوع ساختمان متفاوت می‌باشد. تیم پرشیا دکور برای اجرای کناف در ساختمان بهترین و متناسب‌ترین روش را استفاده می‌کند.

طراحی و اجرا حرفه‌ای انواع دکوراسیون داخلی را با پرشیا دکور تجربه کنید...
پرشیا دکور

اجرای کابینت

کابینت‌ معمولا در آشپزخانه و سرویس حمام و دستشویی برای استفاده بیشتر و بهتر از فضای داخلی به کار می‌رود. انواع کابینت شامل کابینت هایگلاس، ممبران، ام دی اف و چوب است که بر اساس نوع ساختمان با نظر کارفرما انتخاب و توسط پرشیا دکور برای شما ارائه و نصب می‌شود.

جهت مشاوره خرید محصولات با کارشناسان فروش پرشیا دکور در ارتباط باشید و از خدمات ویژه مشتریان بهره‌مند گردید.

۰۲۱۶۶۶۴۶۱۶۸

پرشیا دکور

تهران، مهرآباد جنوبی، خیابان دانشگاه هوایی جنوبی، نبش ندیم خواه، پلاک ۱۸۱، واحد ۱
تلفن: ۰۲۱66646168 - 02166652615 - 02166628264 - 09120404129
اینستاگرام پرشیا دکور اینستاگرام پرشیا دکور