نما سازی پرشیا دکور

ویلا سازی

 با نگاه کردن به ساختمان‌ها چیزی که در وهله اول توجه ما را به خود جلب می‌کند، نمای آن‌ها است. به طرف بیرونی ساختمان‌ها نما گفته می‌شود که تاثیر زیادی در زیبایی ساختمان دارد. می‌توان ادعا کرد ساختمان‌هایی با نمای جذاب، از طراحی داخلی بسیار خوبی برخوردار هستند. نما به عنوان بخش مهمی از ساختمان، جزئی از محیط شهری بوده و انسان‌ها را از تهدیدات بیرونی محافظت می‌کند. نماسازی در یک ساختمان باید با توجه به نمای ساختمان‌های اطراف انجام شود و در واقع بهتر است نوعی هماهنگی میان طراحی و اجرای نمای ساختمان‌های مجاور وجود داشته باشد. پرشیا دکور در طراحی نما به فاکتورهای اقتصادی، اقلیمی و همخوانی توجه ویژه‌ای دارد و در نقشه‌های اجرایی مربوط به نماسازی جزئیاتی مانند رنگ، شکل و بافت نما را مشخص می‌کند. نما و همه عناصری که از خارج ساختمان قابل مشاهده است،‌ انواع مختلفی دارد که با توجه کاربری، ‌تعداد طبقات، آب و هوا و ... انتخاب می‌شود. پرشیا دکور آماده کلیه خدمات طراحی و اجرای نما را بر اساس استانداردهای موجود و ضوابط معماری و شهرسازی برای ساختمان شما انجام می‌دهد. برای دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی و اجرای نماسازی می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا به بهترین شکل شما را راهنمایی کنند.

خدمات نما سازی

پرشیا دکور کلیه خدمات نماسازی از طراحی تا اجرا را با عقد قراردادی دو سر سود بر عهده می‌گیرد. شما می‌توانید با توجه به سلیقه و منابع مالی خود، نوع نمای مورد نظر را پیشنهاد داده تا کارشناسان پیشنهاد شما را از لحاظ مغایرت با ضوابط شهرسازی و سایر موارد ذکر شده مثل اقلیم، ‌هماهنگی و ... بررسی کنند. انواع نماسازی که توسط این مجموعه انجام می‌شود عبارت است از، نمای آجری با قابلیت طراحی به صورت دکوراتیو و ساده.

انواع نما

نماهای دیگری مثل نمای رومی، نمای شیشه‌ای،‌ سرامیکی، مینرال و ... نیز توسط پرشیا دکور با توجه به تقاضای کارفرما با استفاده از مرغوب‌ترین مصالح و کادری متخصص و با تجربه طراحی و اجرا می‌شود. جنس و نوع نما عوامل مهمی در قیمت گذاری نماسازی است و امروزه به دلیل نوسانات بازار، قیمت‌ها مدام در حال تغییر است اما مجموعه ما می‌کوشد با حذف هزینه‌های اضافی، عملیات طراحی و اجرای نما را با بهترین کیفیت متناسب با ساختمان شما انجام دهد.

پرشیا دکور

نمای کامپوزیتی جهت استفاده در ساختمان‌های مدرن، نمای سیمانی با مقاومت بالا و قیمت ارزان‌ و نمای سنگی  با کاربرد در ساختمان‌های لوکس که هرکدام بر اساس شرایط و موقعیت جذابیت منحصر به فردی به ساختمان‌ می‌بخشند.

طراحی و اجرا حرفه‌ای انواع دکوراسیون داخلی را با پرشیا دکور تجربه کنید...
پرشیا دکور

جهت مشاوره خرید محصولات با کارشناسان فروش پرشیا دکور در ارتباط باشید و از خدمات ویژه مشتریان بهره‌مند گردید.

۰۲۱۶۶۶۴۶۱۶۸

پرشیا دکور

تهران، مهرآباد جنوبی، خیابان دانشگاه هوایی جنوبی، نبش ندیم خواه، پلاک ۱۸۱، واحد ۱
تلفن: ۰۲۱66646168 - 02166652615 - 02166628264 - 09120404129
اینستاگرام پرشیا دکور اینستاگرام پرشیا دکور