پرده قسطی پرشیا دکور

پرده قسطی

وجود انواع پرده مانند پرده زبرا و پرده شید در منازل علاوه بر امکان تنظیم میزان نور ورودی در ساعات مختلف شبانه روز، باعث زیبایی دکوراسیون داخلی خانه می‌شود. با توجه به تغییر روزانه قیمت‌ها پرشیا دکور امکان خرید پرده قسطی با حکمت کارت، پرده برای فرهنگیان و همچنین پرده برای نیروهای مسلح عزیز را فراهم کرده تا بتوانند با خرید پرده اقساطی آرامش منزل خود را چند برابر کنند.

پرده برای فرهنگیان

پرشیا دکور برای رفاه حال اقشار کم درآمد جامعه در این شرایط اقتصادی نامناسب، تصمیم به فروش ویژه پرده برای فرهنگیان با بهترین و مرغوب‌ترین کیفیت گرفته است. با توجه به نوسان قیمت انواع پرده‌های داخلی و خارجی، فروش پرده قسطی به افراد کمک می‌کند تا بتوانند یک پرده مناسب برای پنجره‌های منازل خود انتخاب و تهیه کنند. پرده برای فرهنگیان، انواع پرده شید و پرده دبل را در بر می‌گیرد. لطفاً برای اطلاعات بیشتر از خرید پرده برای فرهنگیان و دریافت مشاوره با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید.

 

پرده قسطی با حکمت کارت

حکمت کارت یک کارت اعتباری، ویژه نیروهای مسلح است که با داشتن آن از یک سری خدمات و مزایا با تخفیف ویژه و قیمت مناسب برخوردار می‌شوند. پرده قسطی با حکمت کارت، خدمت دیگری از شرکت پرشیا دکور است که با ارائه پرده اقساطی به تکمیل طراحی دکوراسیون داخلی منازل شما کمک می کند. اگر شما از دارندگان حکمت کارت هستید، طرح پرده برای نیروهای مسلح شامل شما نیز می‌شود. برای اطلاع از نحوه خرید پرده قسطی و شرایط بازپرداخت آن با شرکت تماس گرفته تا همکاران ما، شما را راهنمایی کنند.

 

پرده زبرا

انتخاب انواع پرده بستگی به نوع چیدمان منزل دارد. پرده شید و پرده زبرا دو مدل پرده پرطرفدار هستند. پرده شید، یک لایه پارچه است که حول یک محور می‌چرخد و در ساعات مختلف روز برای تنظیم میزان ورودی نور، می‌توان این لایه پارچه را بالا یا پایین کرد. پرده زبرا ترکیبی از پرده شید و پرده کرکره است که از تور و پارچه در دو لایه موازی تشکیل می‌شود و میزان نور ورودی با تغییر زاویه بین دو لایه، تنظیم می‌شود. به این نوع، پرده دبل هم می‌گویند. پرشیا دکور این مدل پرده‌ها را در طرح پرده قسطی برای نیروهای مسلح و فرهنگیان، می‌توان با استفاده از پارچه‌هایی در طرح و رنگ مختلف تولید و نصب کرد.

پرده, پرده اقساطی, پرده ویژه فرهنگیان

جهت مشاوره خرید محصولات با کارشناسان فروش پرشیا دکور در ارتباط باشید و از خدمات ویژه مشتریان بهره‌مند گردید.

۰۲۱۶۶۶۴۶۱۶۸

پرشیا دکور

تهران، مهرآباد جنوبی، خیابان دانشگاه هوایی جنوبی، نبش ندیم خواه، پلاک ۱۸۱، واحد ۱
تلفن: ۰۲۱۶۶۶۴۶۱۶۸         مدیریت: ۰۹۱۲۰۲۶۸۴۳۲
اینستاگرام پرشیا دکور اینستاگرام پرشیا دکور